O nas

Czerpiąc swoje doświadczenie z różnych gałęzi branży finansowej zdajemy sobie sprawę z plusów i minusów wszystkich produktów finansowych oferowanych na polskim rynku. Mając do dyspozycji z jednej strony skomplikowane produkty bankowe, a z drugiej produkty pozabankowe, których cena często przekracza możliwe potencjalne zyski dla przedsiębiorcy - postanowiliśmy stworzyć produkt wyjątkowy i zarazem nieskomplikowany. Produkt charakteryzujący się zarówno dużą elastycznością, szybkim i przejrzystym procesem jak i ceną dopasowaną do portfela każdego przedsiębiorcy.

Anna Kafel - CEO, Prezes Zarządu

Anna Kafel

CEO, Prezes Zarządu

Z wykształcenia prawnik, absolwentka studiów podyplomowych na Politechnice Wrocławskiej, na kierunku Utrzymanie, Zarządzanie i Wycena nieruchomości. Swoje doświadczenie zawodowe nabywała w Banku oraz kancelariach prawnych i firmach windykacyjnych. Ekspertka w dziedzinie rynku pożyczek pozabankowych zabezpieczonych hipotecznie, z bogatym doświadczeniem w tym segmencie.

Z uwagi na kompetencje i doświadczenie w branży – na co dzień Ania koordynuje prace zespołu sprzedaży, zajmuje się również tworzeniem rozwiązań prawnych umożliwiających zawieranie nawet najbardziej skomplikowanych transakcji, wspiera sieci partnerskie i indywidualnych pośredników, a także współtworzy rozwiązania na potrzeby departamentu windykacji.

Adam Kuszyk - CFO, Wiceprezes Zarządu

Adam Kuszyk

CFO, Wiceprezes Zarządu

Absolwent zarządzania i rachunkowości UŁ, studiów podyplomowych z zakresu zarządzania w SGH w Warszawie. Biegły rewident i Certyfikowany Audytor Wewnętrzny (CIA). Wieloletni pracownik Deloitte, Szef audytu wewnętrznego w GK Agora S.A., dyrektor finansowy wielu firm, w tym w GK Indykpol S.A. Wiceprezes Zarządu notowanego na GPW holdingu informatyczno-marketingowego SMT S.A. (obecnie iAlbatros), wieloletni Prezes spółki pożyczkowej Capital Service S.A. (KredytOK)

Z uwagi na kompetencje i doświadczenie Adam zajmuje się w Trend Capital analizą wniosków klientów w szczególności od strony ryzyka i finansów. Pomaga klientom optymalizować strukturę finansowania ich biznesów. Aktywnie pozyskuje dla nich możliwie najlepsze finansowanie. Wraz z zespołem i Partnerami doradza w obszarze finansowym typowym dla funkcji dyrektora finansowego, opracowując strategie jak zapewnić szybki, rentowny i stabilny wzrost biznesu, a także jak budować jego trwałą wartość. Adam jest również autorem bloga www.kapitaldlabiznesu.pl. Na swojej stronie rozwija wątki z obszaru finansowania zarówno bankowego jak i pozabankowego.

Konrad Pankiewicz

Udziałowiec, inwestor

Ukończył wydział Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od 20 lat związany jest z biznesem, jako założyciel oraz zarządzający. Od 13 lat bezpośrednio związany z rynkiem kapitałowym. Współzałożyciel giełdowej SMT SA (wcześniej Grupa ADV), gdzie jako Prezes Zarządu był odpowiedzialny za rozwój całej Grupy Kapitałowej. Obecnie zaangażowany w rozwój Funduszu VC Leonarto. Udziałowiec oraz inwestor Trend Capital.

Mateusz Sieroń - Ekspert ds. restrukturyzacji przedsiębiorstw, analityk

Mateusz Sieroń

Ekspert ds. restrukturyzacji przedsiębiorstw, analityk

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, posiadający bogate doświadczenie w branży finansowej, zwłaszcza w zakresie finansowania pozabankowego oraz restrukturyzacji związanej z oferowaniem Klientom finansowania pomostowego. W Trend Capital zajmuje się zarówno współpracą z pośrednikami, jak i szczegółową analizą wniosków Klientów. Wspiera podmioty z Grupy w zakresie raportowania oraz rozliczeń finansowych.

Lucyna Dzielska

Office Manager

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Przed podjęciem pracy w Trend Capital odbyła służbę wojskową w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce. W Trend Capital zajmuję się organizacją pracy biura oraz koordynowaniem działań Zarządu w obszarze administracji i księgowości.