O nas

Czerpiąc swoje doświadczenie z różnych gałęzi branży finansowej zdajemy sobie sprawę z plusów i minusów wszystkich produktów finansowych oferowanych na polskim rynku. Mając do dyspozycji z jednej strony skomplikowane produkty bankowe, a z drugiej produkty pozabankowe, których cena często przekracza możliwe potencjalne zyski dla przedsiębiorcy - postanowiliśmy stworzyć produkt wyjątkowy i zarazem nieskomplikowany. Produkt charakteryzujący się zarówno dużą elastycznością, szybkim i przejrzystym procesem jak i ceną dopasowaną do portfela każdego przedsiębiorcy.

Anna Kafel

CEO, udziałowiec

W Trend Capital Prezes Zarządu, jednocześnie osoba odpowiedzialna za pion sprzedaży i współpracy z partnerami. Specjalizuje się w windykacji oraz branży nieruchomościowej. Jako manager sprzedaży pracowała na wynik jednej z największych spółek funkcjonujących w branży pożyczek zabezpieczonych, osiągając ze swoim zespołem ponadprzeciętne wyniki.

Adam Kuszyk

CFO, udziałowiec

W Trend Capital pełni funkcję CFO, jest odpowiedzialny za zarządzanie strategią rozwoju i ryzykiem kredytowym. Buduje strategie finansowe dla przedsiębiorstw i skutecznie pozyskuje finansowanie na ich rozwój. Pracując przez wiele lat jako audytor oraz prezes dużej spółki pożyczkowej, uzyskał zarówno wiedzę jak i doświadczenie w zakresie skutecznego i efektywnego zarządzania ryzykiem kredytowym w branży finansowej.

Konrad Pankiewicz

Udziałowiec, inwestor

Ukończył wydział Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od 20 lat związany jest z biznesem, jako założyciel oraz zarządzający. Od 13 lat bezpośrednio związany z rynkiem kapitałowym. Współzałożyciel giełdowej SMT SA (wcześniej Grupa ADV), gdzie jako Prezes Zarządu był odpowiedzialny za rozwój całej Grupy Kapitałowej. Obecnie zaangażowany w rozwój Funduszu VC Leonarto. Udziałowiec oraz inwestor Trend Capital.

Mateusz Sieroń

Ekspert ds. restrukturyzacji przedsiębiorstw

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, posiadający bogate doświadczenie w branży finansowej, zwłaszcza w zakresie finansowania pozabankowego oraz restrukturyzacji związanej z oferowaniem Klientom finansowania pomostowego. W Trend Capital zajmuje się zarówno współpracą z pośrednikami, restrukturyzacją Klientów sektora pożyczek bankowych i pozabankowych, a także ustalaniem zgodności procesów z procedurami funkcjonującymi w spółce.

Witold Żurek

Koordynator ds. obsługi Partnerów Biznesowych

Studiował na Uniwersytecie Warszawskim i w Szkole Głównej Handlowej. Dotychczasowe doświadczenie zdobywał w obszarach związanych z rynkiem finansowym i sprzedażą. W Trend Capital jest odpowiedzialny za współpracę z partnerami strategicznymi, pozyskiwanie i kontakt z pośrednikami kredytowymi, tworzenie modeli współpracy i pozyskiwanie nowych kanałów afiliacyjnych, wdrażanie planów sprzedażowych zarówno w spółce jak i dla sieci partnerskiej.